Obchodní podmínky

Cash & Carry KARVINA 

 

I.Všeobecné podmínky

 1. C&C KARVINA  nabízí alkoholické nápoje, proto je výhradně určen uživatelům, kteří dosáhli věku 18 let. Uživatel, který výše uvedenou podmínku nesplňuje je oprávněn nakupovat pouze položky neobsahující alkohol.
 2. Vzhledem k povaze prodávaného zboží je prodávající oprávněn požádat kupujícího v souvislosti s jeho objednávkou o prokázání splnění podmínky dle § 12 odst. 1. písm. a) zákona č. 379/2005 Sb., v platném znění, tj. že kupující není osobou mladší 18-ti let.
 3. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím jsou řízeny obchodními podmínkami portálu C&C KARVINA , které jsou pro obě strany závazné.

II.Objednávka zboží

 1. Objednávka – přijetí

- Plnohodnotná objednávka vzniká v okamžiku, kdy ke zboží, které je vloženo v nákupním košíku je vyplněn objednávkový formulář, jenž vyžaduje pouze údaje nutné k bezproblémovému doručení zboží (tj. jméno, adresa, kontakt). Takto vyplněný objednávkový formulář je přijat portálem C&C KARVINA , který obratem zašle potvrzující e-mail, nebo kupujícího tel. kontaktuje.

 1. Objednávka – zrušení (kupujícím)

- objednávka, nebo některá z položek objednávky lze zrušit do 3 dnů (pokud zboží již nebylo expedováno), a to telefonicky nebo e – mailem na adresu portálu C&C KARVINA . Pro zrušení je nutné uvést číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu pro navrácení peněz.

 1. Objednávka – zrušení (prodejcem)

- portál C&C KARVINA si vyhrazuje právo zrušit objednávku v následujících případech:

·         zboží již není dostupné

·         cena za zboží se výrazně změnila

·         prodejce má důvod se domnívat, že kupující není oprávněn k nákupu

 1. Možnosti platby

·         platba převodem

·         dobírka u dopravce

·         hotově při osobním převzetí v kamenné prodejně 

III.Ceny produktů

 1. ceny produktů uvedených na stránkách portálu C&C KARVINA
  jsou platné v okamžiku objednání. Faktura, která je vystavená na základě kupní smlouvy se stává zároveň daňovým dokladem a dodacím listem. Cena je navýšena částkou za dopravu na místo, které si určí kupující a za balné.
  V případě, kdy kupující provede platbu převodem a prodávající není schopen zajistit dodání vybraného zboží z výše uvedených důvodů, tak prodávající neprodleně vrátí platbu zákazníkovi dohodnutým způsobem.  Lhůta vrácení je závislá na zvoleném způsobu (převodem, poštovním převodem).
 2. portál C&C KARVINA si po vzájemné dohodě , vyhrazuje možnost změny ceny zboží při výrazné změně cen ze strany jeho dodavatelů.

IV.Možnosti a doba doručení

 1. Po špatných zkušenostech je zásilkový prodej zrušen . Možný je pouze osobní odběr.

V.Závěrečná ustanovení

 1. Odesláním elektronické objednávky kupující stvrzuje, že dosáhl věku 18 let a souhlasí s výší ceny za nakoupené zboží včetně nákladů za dopravu a balné.
 2. Výše uvedené obchodní podmínky platí v celém svém rozsahu a znění, které jsou  uvedeny na portálu C&C KARVINA v den odeslání elektronické objednávky.
 3. Nákup alkoholu vyrobků není umožněn osobám mladším 18 let, nákup těchto produktů je podmíněn registrací. V případě, že vznikne při předání zboží pochybnost o tom, že zákazník není starší 18 let, nebude mu zboží předáno!!

 

 

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace